Dzienne archiwum: 9 czerwca 2014

Zamiast do Hurghady na maraton do Strzyżowa

Kolejne edycja Cyklokarpat za nami, po odwołanym deszczowym maratonie tym razem przyszło się mierzyć nie tylko z dystansami ale również z tropikalnym upałem. Na szczęście organizator przewidział taki scenariusz i wody na kilku bufetach nie zabrakło. Nasza drużyna tym razem poprawiła wynik w drużynowy o dwa miejsca zajmując 7 lokatę z 1634,98 punktami tracąc do podium jedynie 31,5 punktu. Na dystansach natomiast wyglądało to następująco:

Giga – dziś reprezentowało dwoje naszych zawodników Jacek Piątek oraz Mariusz Gawlik. Ten dystans zdecydowało się jechać 39 zawodników. Nie ukończyło zmagań 7 zawodników. Pierwszy z Gryfa dziś Jacek 13 Open i drugi w kategorii, tuż za nim 18 Open i 4 w kategorii finiszował Mariusz.

_DSC0592

_DSC0169

_DSC0223

Mega – tu już nieco większa liczba naszych kolarzy podobnie jak i liczba startujących. 254 wszystkich zawodników wystartowało 22 nie pokonało linii mety, na szczęście 7 Gryfitów ukończyło dystans. Po kolei na metę wjeżdżali: Jacek Ciecieręga miejsce 24 Open i drugie w M4, 44 Open Piotr Dwojak i 17 w M2, 55 Open Kamil Bochenek i 24 w M2, 120 Open Marek Nosal i 42 w M3, 140 Open Marek Kulas i 21 w M4, 147 Open Gabriel Sowa i 23 w M4, 183 Open Krzysztof  Kliś i 30 w M4.