Dzienne archiwum: 23 czerwca 2014

V miejsce drużyny w Polańczyku

W niedzielę 22 czerwca naszym zawodnikom dopisało szczęście i forma bo po raz pierwszy jako drużyna zajęliśmy 5 lokatę na 81 sklasyfikowanych zespołów.

Na dystansie Giga po raz kolejny reprezentował Klub Jacek Piątek plasując się na 13 miejscu Open i 2 w kategorii M4. Drugi nasz zawodnik z tej kategorii Mariusz Gawlik tuż za Jackiem 4 w M4 i 19 Open. Zawodników startujących na tym dystansie tego dnia było 37 i trzem nie udało się dojechać do mety.

IMG_1360 (1)

DSC02970

Na dystansie Mega dziś 3 zawodników DKK Gryf spośród 236 startujących. Maratonu nie ukończyło 28 kolarzy. Pierwszy na metę dziś dociera Jacek Ciecieręga 55 Open i 6 w kategorii M4. Marek Nosal 41 w M3 i 99 open oraz Piotr Dwojak 108 Open i 31 w M2.

DSC03014

IMG_1432

Na dystansie Hobby dziś wystartowało 158 zawodników, nie ukończyło 14 z nich. Wszyscy kolarze Gryfa dziś zameldowali się na mecie. W kolejności linię końcową przekraczali – 5 Open i drugi w kategorii M1 Jakub Rusin. 12 Open i 9 w Kategorii M2 Adam Gawlik. 27 Open i 20 w kategorii M2 Łukasz Kusibab, Paweł Ligęska miejsce za Łukaszem w M2 – 21 i 29 Open. Kolejny zawodnik Janusz Szeliga 35 Open i 5 w kategorii M3. Grzegorz Rusin 52 Open i 11 w M3. Marek Kliś 67 pozycja Open i 16 w M3, pozycję 68 Open Tymoteusz Kliś i 33 w kategorii M2.