Miesięczne archiwum: Lipiec 2017

Aktywny weekend z DKK Gryf

W trzech różnych zawodach startowali nasi zawodnicy w miniony weekend.Pierwszy odbył się w Koninkach, czyli 9 etap Cyklokarpat. Tu wystartowali:
Na dystansie Hobby:

• Jakub Kulas 10 w HM1, 33 open
  • Marek Kulas 7 w HM5, 53 open
  • Janusz Szeliga 10 w HM5, 86 open
  • Na dystansie Mega pojechał Kamil Bochenek i zajął w kategorii MM2 21 miejsce i 79 open.

Z koleji w okolicach Rymanowa odbył sie wyścig szosowy „Przełomy Wisłoki” z cyklu Road Maraton, tu wystartowali :

• Jacek Ciecieręga 13 w kategorii i 54 open ,
  • Gabriel Sowa 18 w kategorii i 89 open.

Na koniec MTB Cross Maraton-Zagnańsk, wystartowali Konrad i Wacław Stasiowscy,

• Konrad na dystansie Family zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej i 62 open
  • Wacław pojechał na dystansie dłuższym czyli Fan,i był również 4 w kategorii i 53 open.
    Gratulacje za osiągnięte wyniki :)

Dębicka Czasówka 2017

W tym roku termin Dębickiej Czasówki wyznaczony jest na niedzielę 17 września na godzinę 12:00. Regulamin i szczegóły są na stronie: http://dkkgryf.com/?page_id=1179. Z uwagi na ograniczone środki budżetowe, planujemy sami przeprowadzić pomiar czasu. Robiliśmy to już niejednokrotnie wcześniej i na pewno poradzimy sobie w tej edycji. Uczestnicy wyścigów będą mieć zapewnione parking, WC, smaczny posiłek regeneracyjny, rozrywkę (DJ) oraz inne, planowane atrakcje – jednak więcej informacji o nich podamy dopiero po potwierdzeniu ze strony ew. gości.

Zachęcamy do śledzenia informacji na naszej stronie oraz na Facebooku.

MTB Ropczyce 2017 i nie tylko…

W Niedziele 23 Lipca w pobliskich Ropczycach odbyły się po raz IV zawody MTB.Nasz klub reprezentowało 4 zawodników.
Na dystansie mini

• Krzysztof Książek zajął 4 miejsce w M2 i 6 open

• Dawid Surdel 27 miejsce w M1 i 53 open

• Konrad Stasiowski 29 miejsce w M1 i 58 open.
  • Na dystansie Mega wystartował Wacław Stasiowski który zajął 4 miejsce w M3 i 23 open link do wyników: http://timekeeper.pl/wp-content/uploads/MTB-OPEN.pdf.Gratulacje dla naszych zawodników jak i dla organizatorów za świetne zawody.
  • Również w Niedziele odbyły sie zawody w Paszczynie ,ale w biegach…zawodom przyświecał szczytny cel,wszyscy zebrani biegli dla jednej osoby, dla Kacpra.Nasz klub reprezentował Krzysztof Książek.

MTB Cross Mraton- Morawica

16 lipca 2017 w tym samym dniu co zawody w Wojniczu odbyła sie kolejna odsłona zawodów z cyklu MTB cross maraton.Tym razem zawodnicy wystartowali w Morawicy (woj.Świętokrzyskie).Nasz klub dzielnie reprezentował Konrad Stasiowski,ktory zajął 7 miejsce w kategorii Family 0,a open M był 88 .Gratulacje.

Cyklokarpaty Wojnicz

W Niedziele 16 lipca 2017 r. w Wojniczu odbyły się kolejne zawody w kolarstwie górskim. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników.
Wyniki dystansu hobby:

• Marek Kulas 3 miejsce w HM5, 81 open
  • Janusz Szeliga 6 miejsce HM5, 93 open
  • Wacław Stasiowski 7 miejsce HM5, 95 open
  • Miłosz Panyło 13 miejsce HM0, 192 open – na 317 zawodników.

• Dystans Mega:
  • Adam Gawlik 9 miejsce MM3, 15 open

• Jacek Ciecieręga 18 miejsce w MM4, 84 open
  • Gabriel Sowa 20 miejsce w MM4, 88 open -na tym dystansie wystartowało 242 osoby.
  • Na dystansie Giga wystartował Piotr Dwojak ale tym razem nie dojechał do mety.

W sumie Gryf zajął 17 miejsce w klasyfikacji drużynowej na 140 zespołów. Gratulacje panowie.

Cyklomokry Pruchnik i zwycięstwo Adama

W sobotę w pierwszy dzień lipca w Pruchniku odbył się 7 etap Cyklokarpat. Nasz klub znów reprezentowała liczna grupa klubowiczów,bo aż 11 osób. Nie odstraszyła nas ulewa. wielu innych zawodników widząc warunki wycofało się tuz przed startem.
Klasę pokazał Adam Gawlik który zwyciężył w swojej kategorii, a open był 4.Szymon Kulas również stanął na podium i to po problemach technicznych.