Miesięczne archiwum: Sierpień 2017

Niedziela z DKK Gryf

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów w Łańcucie zorganizowało w dniu 20 sierpnia 2017 r. V Edycję Łańcuckiego Klasyka Szosowego na trasie Łańcut – Kraczkowa – Cierpisz – Albigowa – Handzlówka – Husów – Markowa – Wysoka – Sonina – Łańcut. Trasa wyścigu była wymagająca, ale rekompensowała za to bardzo ładnymi widokami, dlatego też z roku na rok przyjeżdża się ścigać coraz więcej kolarzy amatorów.W tym roku nasz klub reprezentował Jacek Ciecieręga i zajął wysokie 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej M4, a open wywalczył 31 miejsce.
W tym samym dniu w Bodzentynie (Świętokrzyskie) obyła się 8 edycja MTB Cross Maraton w tym roku. Jak zwykle na starcie zjawili się Wacław i Konrad Stasiowski. Na dystansie Family Konrad stanął na najniższym stopniu podium w kategorii wiekowej F0, a open zajął 51 miejsce, Wacław na dłuższym dystansie Fan był 4 w kategorii M5 i 66 open. Gratulacje :)

 

 

Cyklokarpaty Dukla

10 edycja Cyklokarpat zawitała w Dukli. Nasz klub reprezentowało siedmiu zawodników. Trasa maratonu okazała się mega trudna po intensywnych opadach deszczu, błoto lepiło się do roweru co w niektórych miejscach uniemożliwiało jazdę. Już pierwszy podjazd zebrał mocne żniwo, ponieważ dużo osób zeszło z trasy w trakcje jego podjerzdżania, a raczej podchodzenia. Wszystkim naszym zawodikom udało się dotrzeć do mety.
Najlepiej na dystansie MEGA zaprezentował się Szymon Kulas wjeżdżając na mete jako 2 zawodnik Open, jednocześnie wygrywa kategorię MM1 o niespełna 12 minut nad drugim zawodnikiem.
Na 6 miejscu Open oraz 3 w kategorii MM3 uplasował sie Adam Gawlik.
Jacek Ciecieręga zmagania ukończył na 22 miejscu Open, oraz 3 w kategorii MM4.
Kamil Bochenek dojechał do mety jako 73 zawodnik Open i 17
w MM2.
Na dystansie HOBBY Jakub Kulas niestety jadąc w TOP 10 ma awarię hamulca co krzyżuje mu plany i niestety dojeżdża do mety 21 OPEN i 6 w HM1.
Marek Kulas zalicza dobry wyścig i melduje się na 48 miejscu OPEN i 2 w kategorii HM5.
Miłosz Panyło dojeżdża do mety 183 OPEN i 15 W kategorii HM0.
Gratulacje!!!

Kulas Andrzej.