Miesięczne archiwum: Październik 2017

Najważniejsze sprawy po zebraniu członków Klubu 19-19-2017 r.

W czwartek 19 października odbyło się zebranie członków DKK GRYF. Jeszcze raz bardzo dziękuję za liczne przybycie. Dyskusja trwała prawie do 21:30 i chciałem teraz podzielić się wnioskami z wszystkimi członkami.

Na początek informacja, że do zarządu dołączył Jakub Chmiel. Na pewno przyda się jego pomoc w organizacji pracy Klubu.

Do naszego grona dołączyło też 5 osob:

Seweryn Misa, Roman Pych, Mariusz Kania,Grzegorz Reguła i Rafał Foryś. Witamy w Klubie ;)

Na dzień 12 listopada planujemy imprezę integracyjną w Stobiernej. O szczegółach poinformuję niebawem.

Znany jest już termin zawodów XC w Stobiernej. Będzie to 10 czerwca 2018 r. Najbliższe zawody odbędą się w cyklu Podkarpackiej Ligii Rowerowej. Więcej informacji na ten temat np. na stronie: http://mtbmosirdukla.cba.pl/?p=4173

Zmieniamy warunki ubezpieczeń dla członków naszego Klubu. Członkowie podczas głosowania przyjęli zasadę, że za ubezpieczenie płacimy sobie sami, co automatycznie zwiększy możliwość dofinansowania w innych dziedzinach jak np. zakup nowych strojów. Szczegóły odnośnie ubezpieczeń zostaną podane w ciągu 2-3 miesięcy.

Wszystkich członków zachęcam gorąco do poszukiwania sponsorów. Nie każdy musi iść i prosić o wsparcie. Raczej zależałoby mi na kontakcie do konkretnej osoby w danej firmie. Samą wizytę u potencjalnego sponsora i rozmowy mogą przeprowadzić członkowie zarządu. Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej rozpoznawani i jest nadzieja, że będzie łatwiej.

Wkrótce podam też informacje o firmach i rabatach jakie otrzymamy okazując ważną legitymację DKK GRYF.

MTB CROSSMARATON Podsumowanie

Zakończenie sezonu w świętokrzyskiej lidze rowerowej.
W klasyfikacji generalnej na wysokich pozycjach uplasowali się nasi zawodnicy.

• Wacław Stasiowski zajął 5 miejsce na dystansie Fan w kategorii M5
  • Konrad Stasiowski zajął 4 miejsce na dystansie Family w kategorii F0.

Gratulacje za cały sezon pracy.

Link do klasyfikacji generalnej:

Podsumowanie Cyklokarpat

Szymek Kulas zwyciężył w klasyfikacji generalnej cyklokarpat kategoria MM1 !Cale podium zajęli górale z Dębicy :),Krystian Rynkar i Michał Cichoń( MOSiR Dukla).
Adam Gawlik stanął na 2 stopniu podium w swojej kategorii wiekowej MM3 ,a open po całym sezonie był 4.

18 miejsce Mariusz Gawlik w GM4

Drużynowo po całym sezonie DKK GRYF zajął 9 miejsce wśród 362 startujących klubów !

Również pozostali Nasi zawodnicy plasowali się w czołówce. Poniżej link do klasyfikacji generalnej cyklokarpat :

Gratulacje dla wszystkich zawodników za cały sezon pracy!

Cyklokarpaty Wierchomla

Ostatnie zawody Cyklokarpat w tym sezonie odbyły się w znanej narciarskiej miejscowości Wierchomla.Pogoda tym razem była łaskawa dla kolarzy…Nasz klub reprezentowało 9 zawodników i zespołowo zajęliśmy dobre 7 miejsce,wśród 136 klubów. Znakomicie pojechał Szymek Kulas który wygrał kategorie MM1 a open zajął 4  miejsce .