Niedziela z DKK Gryf

Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów w Łańcucie zorganizowało w dniu 20 sierpnia 2017 r. V Edycję Łańcuckiego Klasyka Szosowego na trasie Łańcut – Kraczkowa – Cierpisz – Albigowa – Handzlówka – Husów – Markowa – Wysoka – Sonina – Łańcut. Trasa wyścigu była wymagająca, ale rekompensowała za to bardzo ładnymi widokami, dlatego też z roku na rok przyjeżdża się ścigać coraz więcej kolarzy amatorów.W tym roku nasz klub reprezentował Jacek Ciecieręga i zajął wysokie 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej M4, a open wywalczył 31 miejsce.
W tym samym dniu w Bodzentynie (Świętokrzyskie) obyła się 8 edycja MTB Cross Maraton w tym roku. Jak zwykle na starcie zjawili się Wacław i Konrad Stasiowski. Na dystansie Family Konrad stanął na najniższym stopniu podium w kategorii wiekowej F0, a open zajął 51 miejsce, Wacław na dłuższym dystansie Fan był 4 w kategorii M5 i 66 open. Gratulacje :)