W miniony weekend nasi zawodnicy rywalizowali na dwóch frontach Szosa versus MTB ,poniżej opis jak im poszło.

W II Szosowym Klasyku Boguchwały uczestniczyli Jacek Ciecieręga i Rafał Foryś.Zespołowa praca zaowocowała dobrymi wynikami – Rafał 34 open i 13 w kategorii M3, natomiast Jacek 35 open i 2 w kategorii M5 .Gratulacje

XIII MTB Maraton Tropami Żbików w Komańczy tu rywalizowali bracia Kulas, poniżej przedstawiamy relacje chłopaków.
Relacja Szymona Kulas:
„Maraton w Komańczy kończę na 1 miejscu open🚴
Do pokonania 50 km i 1200m przewyższenia. Już po paru kilometrach odjeżdżamy w 5 osób od reszty stawki. Na podjazdach całkiem mocne tempo, ale bez większego zapieku. Od połowy zostajemy już tylko w trzech. Z tyłu widze Jakub Kulas, także nie przyspieszam żeby mógł do nas dojść. Niestety w solo nie daje rady. Ostatnie kilometry to już lekko z górki i troche asfaltu, które pokonuje spokojnie za chłopakami. Na kilometr przed metą przyspieszam i bezpiecznie wjeżdżam na metę 1 🎉🎉”

Relacja Kuby:
„Wczorajszy maraton w Komańczy ukończyłem 4 open i 1 w kategorii m1.
Całkiem fajne odczucia jak na pierwszy maraton w tym roku, mocne tempo i fajne ściganie fajnie zakończyło krótki okres odbudowy po MP.
Teraz powrót do ciężkiej pracy do ostatnich 2 edycji Pucharu Polski w których będę chciał powalczyć o jak najlepsze lokaty i miejsce w generalce.
No i jeszcze mam w planie pojechać dobry wyścig na Mistrzostwach Polski w maratonie w Gdyni, ale podchodzę do tego na luzie i bez konkretnego przygotowania, bo priorytetem jest PP XC
Miasto Rowerów – miastorowerow.pl
Chembud Dębica
Kangur Electronics
FILII BONI Centrum Rozwoju Dziecka”

Gratulacje chłopaki

Rafał Foryś i Jacek Ciecieręga na jednym z podjazdów
Szymek i Kuba zaraz po starcie
Szymon Kulas pierwszy mija linie mety