Już za dwa tygodnie zawodnicy Naszego Klubu wybierają się na zgrupowanie do Hiszpanii. Tym razem część ekipy zamieszka w Centrum Calpe, a część w Centrum Altei. Tam pod okiem trenera będą szlifować formę na już w miesiącu marcu rozpoczęcie sezonu XC w Warszawie 29 marca, więc niespełna 3 tygodnie po powrocie ze zgrupowania. Kalendarz imprez XC to prawie każdy weekend od tej daty aż do końca września, więc będzie w czym wybierać i przebierać. Część zawodników będzie przygotowywała się do maratonów MTB, które startują już po połowie kwietnia więc jest też jeszcze czas na pracę po zgrupowaniu oraz szosowca. Nie zabraknie tez Naszego zawodnika, który będzie startował w triathlonie. Miejmy tylko nadzieje, że sztormy nie przeszkodzą w pływaniu w Morzu, a i pianka będzie trzymać ciepło J. Więcej wiadomości na pewno przekażemy już miejmy nadzieje, że ze słonecznej Hiszpanii.

#dkkgryf

#galicjadlatwojegodomu

#chembuddebica

#sowaprojekt

#Ban-Kor-Bet

#elzat

#reanimacjarowerowa

#notbadsuspension

#jannierdzewny

#martombike