WYNIKI !!! I Otwarte Mistrzostwa Dębicy w jeździe indywidualnej na czas 22.09.2013 WYNIKI !!!

Klasyfikacja Open – I Otwarte Mistrzostwo Dębicy w jeździe indywidualnej na czas o Puchar Firmy ChemBud

Lp. Zawodnik Czas Pkt. Kont 1 Pkt. Kont 2 Strata Nr start Rower V śr

1

Glinka R.

01:22:27

00:33

00:54

00:00:00

30

Sz.

40,5

2

Matłok K.

01:23:34

00:33

00:54

00:01:07

31

Sz.

39,9

3

Piątek J.

01:25:30

00:34

00:56

00:03:03

32

Sz.

39

4

Matłok G.

01:25:49

00:34

00:56

00:03:22

28

Sz.

38,8

5

Dymek St.*

01:27:20

00:35

00:57

00:04:53

19

Sz.

38,1

6

Smoczyński K.*

01:29:21

00:37

00:59

00:06:54

18

Sz.

37,3

7

Ciecieręga J.

01:33:17

00:39

01:02

00:10:50

16

Sz.

35,7

8

Jerzy S.

01:34:01

00:37

01:01

00:11:34

13

Sz.

35,4

9

Nosal M.

01:36:35

00:40

01:04

00:14:08

15

Sz.

34,5

10

Niedzielski M.

01:37:06

00:39

01:03

00:14:39

35

Sz.

34,3

11

Święch S.

01:37:23

00:39

01:04

00:14:56

17

Sz.

34,2

12

Bogdan S.

01:38:25

00:40

01:05

00:15:58

10

Sz.

33,8

13

Kopera M.

01:39:05

00:40

01:05

00:16:38

23

Sz.

33,6

14

Dwojak P.

01:40:53

00:39

01:05

00:18:26

26

Sz.

33

15

Balasa Cz.

01:41:26

00:41

01:07

00:18:59

25

Sz.

32,9

16

Widurek J.

01:41:32

00:40

01:07

00:19:05

8

MTB

32,8

17

Zwoliński D.

01:41:50

00:41

01:07

00:19:23

2

MTB

32,7

18

Borowiec P.

01:42:00

00:41

01:06

00:19:33

33

Sz.

32,7

19

Buraś B.

01:42:19

00:41

01:07

00:19:52

24

Sz.

32,6

20

Muniak M.

01:43:52

00:42

01:07

00:21:25

9

Sz.

32,1

21

Rynkar K.

01:44:17

00:40

01:07

00:21:50

20

Sz.

32

22

Ukarma G.

01:44:30

00:43

01:09

00:22:03

5

MTB

31,9

23

Gąsior J.

01:45:37

00:39

01:09

00:23:10

36

Sz.

31,5

24

Szewczyk T.

01:46:03

00:43

01:09

00:23:36

22

Sz.

31,4

25

Ligęska P.

01:46:24

00:47

01:10

00:23:36

34

Sz.

31,3

26

Gawlik A.

01:46:43

00:44

01:10

00:24:16

4

MTB

31,2

27

Kliś M.

01:47:37

00:43

01:10

00:25:10

21

Sz.

30,9

28

Wójtowicz J.

01:48:08

00:43

01:10

00:25:41

29

Sz.

30,8

29

Kulas A.

01:50:31

00:41

01:08

00:28:04

14

Sz.

30,1

30

Kulas M.

01:51:17

00:45

01:13

00:28:50

11

Sz.

29,9

31

Węgrzyn K.

01:54:00

00:47

01:16

00:31:33

12

Sz.

29,2

32

Kulczak S.

01:56:48

00:37

01:05

00:34:21

27

Sz.

28,6

33

Bochenek K.

01:58:00

00:47

01:17

00:35:33

6

MTB

28,2

34

Kliś K.

01:59:31

00:48

01:17

00:37:04

3

MTB

27,9

35

Świetlik P.

01:59:33

00:48

01:17

00:37:06

1

MTB

27,9

36

Książek K.

02:03:14

00:49

01:20

00:40:47

7

MTB

27

Klasyfikacja o I Mistrzostwo Klubu DKK Gryf w jeździe indywidualnej na czas

Lp. Zawodnik Czas Pkt. Kont 1 Pkt. Kont 2 Strata Nr start

1

Piątek J.

01:25:30

00:34

00:56

00:00:00

32

2

Ciecieręga J.

01:33:17

00:39

01:02

00:07:47

16

3

Nosal M.

01:36:35

00:40

01:04

00:11:05

15

4

Dwojak P.

01:40:53

00:39

01:05

00:15:23

26

5

Borowiec P.

01:42:00

00:41

01:06

00:16:30

33

6

Gawlik A.

01:46:43

00:44

01:10

00:21:13

4

7

Kliś M.

01:47:37

00:43

01:10

00:22:07

21

8

Bochenek K.

01:58:00

00:47

01:17

00:32:30

6

9

Kliś K.

01:59:31

00:48

01:17

00:34:01

3

Klasyfikacja open rowerów MTB

Lp. Zawodnik MTB Czas Pkt. Kont 1 Pkt. Kont 2 Strata Nr start

1

Widurek J.

01:41:32

00:40

01:07

00:00:00

8

2

Zwoliński D.

01:41:50

00:41

01:07

00:00:18

2

3

Ukarma G.

01:44:30

00:43

01:09

00:02:58

5

4

Gawlik A.

01:46:43

00:44

01:10

00:05:11

4

5

Bochenek K.

01:58:00

00:47

01:17

00:16:28

6

6

Kliś K.

01:59:31

00:48

01:17

00:17:59

3

7

Świetlik P.

01:59:33

00:48

01:17

00:18:01

1

8

Książek K.

02:03:14

00:49

01:20

00:21:42

7